Rap | Graffiti | Pc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rap | Graffiti | Pc

Ne aradığını bilmiyorsan!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bir Kulac Daha Atsam Karadayım

YazarMesaj

Bir Kulac Daha Atsam Karadayım Empty
MesajKonu: Bir Kulac Daha Atsam Karadayım   Bir Kulac Daha Atsam Karadayım EmptySalı Mart 10, 2009 7:29 pm

Kalk kalk kalk ve beni dinle , sana güç veririm , kafanla dalaştığında sana yardım edebilirim , beni bilirsin tam 30luk 3 tanımlı pis sakallı ,donuk bakışlı İklimi az ılıman çoğu yağışlı,yaşar fâni yazlı-kışlı.Onların şahidi görür gözlü benimkisi âmâydı , unutmadıklarımın hepsi güzel birer simâydı.Sen kendinle çatışmadayken , savaş verirken sago
oradaydı.Taşla kafan çarpıştığında ya da kafan taşa yaslandığında anlarsın ki ; kötü gider , iyi gelir.Zaman sofrandaki en lezzetli mühim yemek .Azaldıkça aç kalmanın korkusuyla kuryacaksın ,bu sebeble yaşlanacaksın , çünkü sen de baştan olmak üzere sonlanancaksın , trilyon da olsan harcanacaksın, savaşı kes barışacaksın! kendinle aynalarında birebir anlaşacaksın.

NAKARAT

Bir kulaç daha atsam karadayım , ben hiç böyle bir denize dalmadım üzerimde pantalonum artı ayakkabılarım, ha gaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaayreeeeeeeeeeeeeet...
Bir sene fırtına , üzerimde dolunay , gün yüzünü asmış , dalgalar boyumu aşmış , nefesime gücü bahşet mevlâm , bir kulaç daha atsam olur evvel Allah. (x2)

Benim bahsettiğim o derinlik hiç bir denizde yok , benim yumruklarımın içi boş , korkma yakmaz canını...
Allah seni ensen gibi dümdüz etmeden geri dön hemen , dünya kızına aşık olmak seni delirtir , bu kız izdivaç için ne kötü bir cariyedir, ecel aramaz Enseler , yerine gelmez sarsılan güvenler , içine düştüğüm masalsı serüvenlerdir gamzelerme âb-ı hayattan can verenler.
Yüzmekten yorulduğum bu en derin denizdir boğulduğum, 4lük lerim kulacı atar , benim benim !...
Dipte vurgunum , moralsizim solgunum, yine de kendime teskin edebilecek bir seviye olgunum , pişmanlık asla kaçamayacağım bir canavar .Elleri Bazen öldürür, bazen sertçe yakalar bil ki ;
Sagopa cesaretinin bir kısmını zulada saklar ,yanan ışıklarımı kaplayacak kadar karanlığım var.

NAKARAT

Bir kulaç daha atsam karadayım , beni hiç böyle bir denize dalmadım üzerimde pantalonum artı ayakkabılarım, ha gaaaaaaaaayreeeeeeeeeet!...
Bir sene fırtına , üzerimde dolunay , gün yüzünü asmış , dalgalar boyumu aşmış , nefesime gücü bahşet mevlâm , bir kulaç daha atsam olur evvel Allah...

Bir Kulac Daha Atsam Karadayım
1 sayfadaki 1 sayfası